Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső
video

Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső

Az Atlas Copco ZH2000 utóhűtő rézcső kielégíti az Atlas Copco kompresszorberendezésekkel használt utóhűtő ipari csereigényét ZH2000 körül. Alkalmas műszaki megbeszélésekre a nagyjavítás tervezése vagy az alkatrész--beszerzés során. A felsorolt ​​anyaginformációk a rézcsövek és az alumínium/réz bordák. Mivel a terepi konfigurációk változhatnak, a végső jóváhagyásnak a mért méreteket és a csatlakozási adatokat kell használnia. A kérdőíves fotók és üzemeltetési információk megadása segít a gyárnak hatékonyan felmérni a megvalósíthatóságot.
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása

Az Atlas Copco ZH2000 utóhűtő rézcső kielégíti az Atlas Copco kompresszorberendezésekkel használt utóhűtő ipari csereigényét ZH2000 körül. Alkalmas műszaki megbeszélésekre a nagyjavítás tervezése vagy az alkatrész--beszerzés során. A felsorolt ​​anyaginformációk a rézcsövek és az alumínium/réz bordák. Mivel a terepi konfigurációk változhatnak, a végső jóváhagyásnak a mért méreteket és a csatlakozási adatokat kell használnia. A kérdőíves fotók és üzemeltetési információk megadása segít a gyárnak hatékonyan felmérni a megvalósíthatóságot.

 

Főbb jellemzők

 

  • Kompatibilitási referencia a ZH2000-hez
  • Ipari kompresszorok hűtésére és cseréjére készült
  • A konfiguráció áttekintése rajzok, fényképek vagy minták alapján érhető el
  • A méretek és csatlakozások gyártás előtt megerősítve
  • A felsorolt ​​anyagok információi: Réz csövek és alumínium/réz bordák

 

Műszaki előírások

 

Kompatibilis modell

ZH2000

Alkalmazás

Hűtő

Hőcsere elve

Hideg víz a hidegebb meleg levegő felé

Építési stílus

Lemezbordás{0}}cső

Anyag

Réz csövek és alumínium/réz bordák

Súly

330 kg

Anyagok

Réz csövek, alumínium bordák vagy réz bordák

Karbantartási eszközök

Mozgatható és könnyen tisztítható

Uszonyok emelkedési tartománya

1,2-2,0 mm

Új alkalmazás

A hűtő képes visszanyerni a hulladékhőt

-Értékesítés utáni szolgáltatás

Ingyenes utasítások; Pótalkatrészek ára;

 

Alkalmazások

 

  • Meglévő hűtőrendszer{0}}javítása és cseréje
  • Modell-specifikus utánhűtő beszerzés
  • Gyári és közüzemi kompresszor szerviztervezés

 

Termékkép áttekintése

 

product-1200-800

 

Termékgaléria

 

product-550-550
product-550-550
product-954-954
product-550-550

 

product-660-663

A Yangzhou Zuoer radiátorról

 

A Yangzhou Zuoer Radiator Co., Ltd. hőelvezető rendszereket és alkatrészeket tervez és gyárt autóipari, építőipari, mezőgazdasági, generátor- és légkompresszor-alkalmazásokhoz. Termékkörébe vízradiátorok, olajradiátorok, intercoolerek és kapcsolódó hűtőegységek tartoznak.

 

product-1200-802

 

Minőségi és rendelési támogatás

 

  • A minőségellenőrzés kiterjed a beérkező anyagokra, a gyártási folyamatokra és a végső ellenőrzésre.
  • A műszaki ajánlatok vevői rajzok, minták vagy ellenőrzött mérések alapján készülnek.
  • A termékfotókat vagy -videókat, valamint a harmadik fél általi ellenőrzést{0}}megszervezhetjük a szállítás előtt.
  • Egyedi címkék, csomagolás és export logisztika áll rendelkezésre minősített megrendelésekhez.

 

Tanúsítványok és kereskedelmi támogatás

 

1001

2001

3001

4001

 

Gyakran Ismételt Kérdések

 

K: Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső beszerzésekor: Mi a teendő, ha az eredeti cikkszám nem elérhető?

V: Az egység továbbra is értékelhető berendezésadatok, mért méretek, fényképek és fizikai minta alapján.

K: Az Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső rendelése előtt: Támogatja a cserehűtő projekteket?

V: Igen. Csapatunk áttekintheti a cserekövetelményeket rajzok, minták vagy mért telepítési adatok alapján.

K: Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső esetén: A végső ellenőrzés dokumentálva van?

V: Az ellenőrzési bizonyítékokat az egyeztetett minőségi és dokumentációs követelményeknek megfelelően lehet elkészíteni.

K: Az Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcsővel kapcsolatban: Összevonhat több hűtőmodellt egy rendelésben?

V: Igen. Több modell is koordinálható egy B2B megrendelés alatt, ha minden tétel egyértelműen meg van adva.

K: Az Atlas Copco ZH2000 utánhűtő rézcső beszerzésekor: Tudna idézni a berendezés adattáblájáról?

V: A névtábla segít azonosítani az alkalmazást.

 

Népszerű tags: atlas copco zh2000 utánhűtő rézcső, Kína atlas copco zh2000 utánhűtő rézcső gyártók, beszállítók, gyár

A szálláslekérdezés elküldése

whatsapp

Telefon

E-mailben

Vizsgálat